HaberlerGündemKirkille Mahallesi"nden Başkan Aksoy"a Teşekkür

Kirkille Mahallesi"nden Başkan Aksoy"a Teşekkür

Her fırsatta mahalleleri gezerek, yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Safranbolu Belediye Başkanı Dr. Necdet Aksoy, Kirkille Mahallesi’ne konuk oldu.

Kirkille Mahallesi"nden Başkan Aksoy"a Teşekkür
Her fırsatta mahalleleri gezerek, yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Safranbolu Belediye Başkanı Dr. Necdet Aksoy, Kirkille Mahallesi’ne konuk oldu.

Mahalle Muhtarı Fedai Acar’ın ev sahipliğinde yapılan toplantıya mahalle sakinlerinin ilgisi yoğun oldu. Toplantının başında bir konuşma yapan Başkan Aksoy, “Safranbolu Belediye Başkanı olduktan sonra her fırsatta mahhalelerimizi gezerek çalışmaları ya da eksiklerimizi yerinde incelemeye çalışıyorum. Yine böyle bir günde sizlerle birlikte olmanın mutluluğunu yaşıyorum. Belediye olarak 4 yıldır ilçemizde neredeyse asfaltlanmamış yer bırakmadık. İnşallah bu sezon sonunda tüm mahallelerimiz, cadde ve ara sokaklarımızı tamamlayacak, bununla birlikte kaldırımlarımızı da bitirmiş olacağız. Yine her mahalleye bir konsept park hedefimiz amacına ulaşmış bulunmakta. Parklarımızı birer birer açıyoruz. Safranbolu’muzda 1 milyon turist hedefi koyduk. Bu kapsamda çeşitli çalışmalar yapıyoruz. Korumacılıkta ve turizm de pek çok turistik bölgenin kıskandığı bir kent olduk” dedi.

Safranbolu Belediyesi’nin diğer çalışmalarından da söz eden Başkan Aksoy, Kirkille Mahallesi’nde de her mahallede olduğu gibi çeşitli çalışmalar yapıldığını, muhtar ile sık sık bir araya gelerek karşılıklı görüş alış verişinde bulunduklarını ifade etti.

Yapılan çalışmalardan be Belediye ekipleri tarafından gösterilen ilgiden oldukça memnun olduklarını dile getiren Mahalle Muhtarı Fedai Acar, birkaç küçük eksiğin dışında mahallede bir sorun olmadığını başkan ve ekibine teşekkür ettiklerini söyledi.

Konuşmaların ardından Başkan Aksoy, toplantıya katılımlarından dolayı mahalle sakinlerine teşekkür ederken mahallede incelemelerde bulundu.

İLGİLİ HABERLER

Türkiye'de Coronavirus kaynaklı günlük can kaybı ve vaka sayısında düşüş sürüyorTürkiye'de Coronavirus kaynaklı günlük can kaybı ve vaka sayısında düşüş sürüyorMalatya'da Kernek Meydanı aslına uygun hale getirme çalışmalarına başlandıMalatya'da Kernek Meydanı aslına uygun hale getirme çalışmalarına başlandıBingöl'de kar yağışı nedeniyle 198 köy yolu ulaşıma kapandıBingöl'de kar yağışı nedeniyle 198 köy yolu ulaşıma kapandıDiyanet İşleri Başkanı Erbaş, İslam'ı hedef alan Yunan Başpiskoposu'nu kınadıDiyanet İşleri Başkanı Erbaş, İslam'ı hedef alan Yunan Başpiskoposu'nu kınadıDiyarbakır Büyükşehir Belediyesi eski Mardin Yolu'nda yenileme çalışmalarına başlıyorDiyarbakır Büyükşehir Belediyesi eski Mardin Yolu'nda yenileme çalışmalarına başlıyor
SIRADAKİ HABER