HaberlerGündemKırıkkale'de hafta sonu nüfus müdürlüğü açık olacak

Kırıkkale'de hafta sonu nüfus müdürlüğü açık olacak

​Hafta sonu yapılacak 2021-Milli Savunma Üniversitesi Askeri Öğrenci Aday Belirleme Sınavı dolayısıyla Yahşihan İlçe Nüfus Müdürlüğü açık bulundurulacak.

Kırıkkale'de hafta sonu nüfus müdürlüğü açık olacak

Kırıkkale Valiliğinden yapılan açıklamada, 4 Nisan Pazar günü 2021-Milli Savunma Üniversitesi Askeri Öğrenci Aday Belirleme Sınavının (2021-MSÜ) yapılacağı belirtildi.

Açıklamada, "Sınava katılacak adaylardan nüfus cüzdanını veya T.C. Kimlik Kartını kaybeden ve yeniden çıkarmak isteyen adaylar için 'Sınava Giriş Belgesi' ile 1 adet fotoğrafını yanında getiren adaylara yeni kart düzenleninceye kadar geçerli olacak 'Geçici Kimlik Belgesi' verilmesi için İlimiz Yahşihan İlçe Nüfus Müdürlüğü 4 Nisan Pazar günü 07.00-10.00 saatleri arasında açık bulundurulacaktır." denildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER