HaberlerGündemKiraladıkları araçlarla hırsızlık yapan 6 şüpheli yakalandı

Kiraladıkları araçlarla hırsızlık yapan 6 şüpheli yakalandı

Malatya’nın Yeşilyurt ve Akçadağ ilçesinde meydana gelen 3 farklı hırsızlık olayı ile ilgili 6 şüpheli, düzenlenen operasyonla gözaltına alındı.

Kiraladıkları araçlarla hırsızlık yapan 6 şüpheli yakalandı

Malatya Valiliği, İl Jandarma Komutanlığının hırsızlık olayları ile ilgili yaptığı çalışmalar hakkında yazılı açıklamada bulundu.

Yeşilyurt ile Akçadağ ilçelerinde mart ayı içerisinde işyerinden 3 ayrı hırsızlık ve haberleşme kablo hırsızlığı olayları ile ilgili 64 saatlik güvenlik kamera kayıtlarının incelendiği belirtilen açıklamada, 6 şüphelinin, araç kiralama firmasından kiraladıkları 2 araç ile hırsızlık yaptıklarının tespit edildiği ifade edildi.

Firmaya ait araçların GPRS kayıtlarının incelendiği ve şüphelilerin çaldıkları bin 80 metre kablo, 2 kaynak makinesi, 2 spiral makinesi malzemelerinin satmak için kent merkezine getirdikleri tespit edildiği belirtilen açıklamada, operasyonda şüphelilerin çaldıkları malzemelerin ele geçirildiği belirtildi.

6 şüphelinin düzenlenen operasyonla gözaltına alındığı ve çalınan malzemelerin sahiplerine teslim edildiği bildirildi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER