HaberlerGündemKiraladıkları araçlarla hırsızlık yapan 6 şüpheli yakalandı

Kiraladıkları araçlarla hırsızlık yapan 6 şüpheli yakalandı

Malatya’nın Yeşilyurt ve Akçadağ ilçesinde meydana gelen 3 farklı hırsızlık olayı ile ilgili 6 şüpheli, düzenlenen operasyonla gözaltına alındı.

Kiraladıkları araçlarla hırsızlık yapan 6 şüpheli yakalandı

Malatya Valiliği, İl Jandarma Komutanlığının hırsızlık olayları ile ilgili yaptığı çalışmalar hakkında yazılı açıklamada bulundu.

Yeşilyurt ile Akçadağ ilçelerinde mart ayı içerisinde işyerinden 3 ayrı hırsızlık ve haberleşme kablo hırsızlığı olayları ile ilgili 64 saatlik güvenlik kamera kayıtlarının incelendiği belirtilen açıklamada, 6 şüphelinin, araç kiralama firmasından kiraladıkları 2 araç ile hırsızlık yaptıklarının tespit edildiği ifade edildi.

Firmaya ait araçların GPRS kayıtlarının incelendiği ve şüphelilerin çaldıkları bin 80 metre kablo, 2 kaynak makinesi, 2 spiral makinesi malzemelerinin satmak için kent merkezine getirdikleri tespit edildiği belirtilen açıklamada, operasyonda şüphelilerin çaldıkları malzemelerin ele geçirildiği belirtildi.

6 şüphelinin düzenlenen operasyonla gözaltına alındığı ve çalınan malzemelerin sahiplerine teslim edildiği bildirildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER