HaberlerGündemKilitli parke tesisinin çatısında çıkan yangın güçlükle söndürüldü

Kilitli parke tesisinin çatısında çıkan yangın güçlükle söndürüldü

Bitlis Tatvan ilçesinde bulunan açık cezaevi mevkiinde bulunan bir kilitli parke tesisinin çatısında çıkan yangın, 8 saatlik bir çalışmanın ardından kontrol altına alındı.

Kilitli parke tesisinin çatısında çıkan yangın güçlükle söndürüldü

Edinilen bilgiye göre, yangın bugün gündüz saatlerinde meydana geldi. Kilitli parke tesisinin çatı katında çıkan yangının fark edilmesi üzerine itfaiye ekiplerine haber verildi.

Bitlis ve Tatvan belediyelerine ait itfaiye ekipleri yangına müdahale etti. 8 saatlik yoğun bir çalışmanın ardından yangın tamamen kontrol altına alınırken, yangında can kaybı ve yaralanmanın yaşanmadığı öğrenildi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER