HaberlerGündemKilis'e Suriye tarafından atılan 2 roket düştü

Kilis'e Suriye tarafından atılan 2 roket düştü

Kilis'e, Suriye'den atıldığı tespit edilen 2 roket mermisi düşerken olayda ölen ve yaralanan olmadı.

Kilis'e Suriye tarafından atılan 2 roket düştü

Edinilen bilgilere göre saat 20.30 sıralarında Suriye tarafından atılan 2 roket mermisi Beşevler Mahallesindeki boş bir araziye düştü. Suriye'den atılan roketlerin kente düşmesinin ardından büyük bir panik yaşanırken bölgeye çok sayıda polis sevk edildi.

Bölgedeki mahalle sakinleri panikle kendilerini dışarıya atarken mermilerin düştüğü yerde yapılan ilk incelemelere göre ölen ya da yaralanan olmadı. Mermilerden birinin patladığı, diğer merminin ise patlamadığı öğrenildi.

Bölgede panik havası devam ederken ekipler güvenlik önlemleri aldı.  

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER