HaberlerGündemKhk Kayseri"ye Kupa Ve Madalya İle Döndü

Khk Kayseri"ye Kupa Ve Madalya İle Döndü

Yamaç Paraşütü Türkiye Hedef Şampiyonası’nda Kayseri’yi temsil eden Kayseri Havacılık Kulübü (KHK) Türkiye üçüncüsü oldu.

Khk Kayseri"ye Kupa Ve Madalya İle Döndü
Yamaç Paraşütü Türkiye Hedef Şampiyonası’nda Kayseri’yi temsil eden Kayseri Havacılık Kulübü (KHK) Türkiye üçüncüsü oldu.

6-7 Nisanda Denizli’de birinci ayağı, 20-21 Temmuz’da Erzincan’da ikinci ayağı ve son olarak 27-29 Eylül tarihleri arasında Eskişehir-İnönü’de finali yapılan Yamaç Paraşütü Türkiye Hedef Şampiyonasında Kayseri’yi temsil eden Kayseri Havacılık Kulübü (KHK) 2013 yılını Türkiye üçüncüsü olarak tamamladı.

Kupasını 29 Eylül’de İnönü Eskişehir’de düzenlenen tören ile alan Kayseri Havacılık kulübü Türkiye Şampiyonasında “Fenomen” kulübü 2013 yılını şampiyon olarak tamamlarken ‘THK’ takımı ise ikinci oldu.

Toplamda 62 yarışmacının katıldığı şampiyonada, 2013 yılı şampiyonu THK takımından Emrah Kaygusuz olurken ikinciliği Fenomen takımından Abdullah Yıldız, Vecihi Hürkuş takımından Murat Binici ise üçüncü oldu.

Bayanlar dalında ise THK takımından 2007 dünya şampiyonu Funda Durusu birinci, yine THK takımından Tuğba Hasgül ikinci ve son olarak Kayseri Havacılık Kulübü (KHK) pilotlarından Hava Ünal ise 2013 yılını üçüncü olarak tamamladı.

İLGİLİ HABERLER

​Mescid-i Aksa maketi Kurban Bayramı'na kadar birçok ilde sergilenecek​Mescid-i Aksa maketi Kurban Bayramı'na kadar birçok ilde sergilenecekPKK’nin katlettiği 30 köylü mezarları başında anıldıPKK’nin katlettiği 30 köylü mezarları başında anıldıTürkiye-İran-Afganistan Üçlü Toplantısı başladıTürkiye-İran-Afganistan Üçlü Toplantısı başladıKovancılar Merkez Camii'nin temeline ilk kazma vurulduKovancılar Merkez Camii'nin temeline ilk kazma vurulduYola çıkan kız çocuğunu araçların altında kalmaktan şehir içi şoförü kurtardıYola çıkan kız çocuğunu araçların altında kalmaktan şehir içi şoförü kurtardı
SIRADAKİ HABER