HaberlerGündemKepçenin altında kalan çiftçi hayatını kaybetti

Kepçenin altında kalan çiftçi hayatını kaybetti

Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinde tarlada çalışırken kepçenin altında kalarak ağır yaralanan çiftçi, tedavi gördüğü hastanede vefat etti.

Kepçenin altında kalan çiftçi hayatını kaybetti

Kepçenin altında kalan çiftçi hayatını kaybetti

Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinde tarlasında çalışan çiftçi kepçenin altında kalarak ağır yaralanan çiftçi, tedavi gördüğü hastanede vefat etti.

Olay, Siverek ilçesine 35 kilometre uzaklıkta bulunan Divan kırsal mahallesinde meydana geldi.

Edinilen bilgilere göre,  Esat Altundal (50),  akşam saatlerinde arkadaşı ile birlikte tarlada kepçe yardımıyla taş temizlerken kaza sonucu kepçenin altında kalarak ağır yaralandı.

Çevredekiler tarafından Siverek Devlet Hastanesine kaldırılan Altundal, durumun ağırlaşması üzerine Şanlıurfa'ya sevk edildi.

Altundal burada yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

İLGİLİ HABERLER

Siirt'in Güres Caddesi modern ve güzel bir görünüme kavuşuyorSiirt'in Güres Caddesi modern ve güzel bir görünüme kavuşuyorReyhanlı sınırında DAİŞ mensubu bir kişi yakalandıReyhanlı sınırında DAİŞ mensubu bir kişi yakalandıGaziantep’te gençlik merkezlerinden yüzbinlerce kişi faydalandıGaziantep’te gençlik merkezlerinden yüzbinlerce kişi faydalandıGençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu Ağrı’daGençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu Ağrı’daResulayn'da bombalı saldırı: 3 ölüResulayn'da bombalı saldırı: 3 ölü
SIRADAKİ HABER