HaberlerGündemKendisinden bir haftadır haber alınamayan yaşlı adamın ailesi endişeli

Kendisinden bir haftadır haber alınamayan yaşlı adamın ailesi endişeli

Adana'nın Merkez Seyhan ilçesinde ikamet eden 61 yaşındaki Musa Çiftçi'den bir haftadır haber alınamıyor. Çiftçi'nin hayatından endişe duyan ailesi, babalarının para için kaçırıldığını düşünüyor.

Kendisinden bir haftadır haber alınamayan yaşlı adamın ailesi endişeli

Herhangi bir hastalığı bulunmayan 61 yaşındaki Musa Çiftçi, 6 Mart Cumartesi günü ikametinden ayrıldıktan sonra kendisinden bir daha haber alınamadı.

Babasından bir haftadır haber alamadığı için üzüntü duyduğunu ifade eden Soner Çiftçi, adli makamlara kayıp başvurusunda bulunduklarını ancak henüz bir netice alamadıklarını belirtti.

Kendisinden bir haftadır haber alınamayan yaşlı adamın ailesi endişeli

Soner Çiftçi

Babasının, kendisine haber vermeden hiçbir yere gitmeyeceğini aktaran Soner Çiftçi, "Babam nereye giderse mutlaka bana haber verirdi. Hayatından endişe ediyorum. Memleketteki akrabalarımız da buraya geldiler ve hep birlikte arıyoruz. Babamızın kandırılarak kaçırıldığını düşünüyorum." dedi.

Babasının akli dengesinin yerinde olduğunu ve kaybolacak bir kişi olmadığını söyleyen Çiftçi, "Babamıza hiçbir şekilde ulaşamıyoruz. Babamızı görenlerin bizlere haber vermesini rica ediyoruz. Tek talebimiz babamızın bulunmasıdır, çünkü canımız yanıyor. Bizlere ulaşamayanlar babamı gördüklerinde Allah rızası için polisi arasın." şeklinde konuştu.

Kendisinden bir haftadır haber alınamayan yaşlı adamın ailesi endişeli

Zeydin Çiftçi

Kendisinden haber alınamayan Musa Çiftçi'nin kardeşi Zeydin Çiftçi ise, ağabeyinin para için kaçırıldığını düşündüğünü söyledi.

Ağabeyinin sağ salim dönmesini temenni eden Zeydin Çiftçi, ağabeyini görüp getirenlere minnettar kalacağını ve elinden gelen yardımı esirgemeyeceğini söyledi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER