HaberlerGündemKendini polis ve asker olarak tanıtan dolandırıcı yakalandı

Kendini polis ve asker olarak tanıtan dolandırıcı yakalandı

Ağrı'da kendisini asker ve polis olarak tanıtıp dolandırıcılık yapan ve çeşitli hırsızlık olaylarına karışan zanlı tutuklandı.

Kendini polis ve asker olarak tanıtan dolandırıcı yakalandı

Ağrı Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi Gasp Büro Amirliği ekipleri, kentte kendisini asker ve polis olarak tanıtarak dolandırıcılık, birçok iş yeri ve otomobil hırsızlığı olaylarına karışan zanlının tespiti için çalışma başlattı. Yapılan çalışmalarda olayları gerçekleştiren kişinin A.Y.B. olduğu belirlendi.

Ekipler tarafından yürütülen araştırmalar sonucu zanlı gözaltına alan Emniyet Müdürlüğüne götürüldü. Şüpheli hakkında emniyette yapılan işlemlerin ardından çıkarıldığı adliyede Sulh Ceza Hakimliğince tutuklanarak cezaevine gönderildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER