HaberlerGündemKendilerini polis olarak tanıtıp gasp yaptılar

Kendilerini polis olarak tanıtıp gasp yaptılar

Gaziantep'te kendilerini polis olarak tanıtıp 3 kişiyi bıçak çekerek gasp eden 2 şüpheli düzenlenen operasyonla gözaltına alındı.

Kendilerini polis olarak tanıtıp gasp yaptılar

İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, kentte son günlerde kendilerini polis olarak tanıtan 2 şüphelinin, bıçak çekerek vatandaşları gasp ettiği ihbarları üzerine çalışma başlatıldığı belirtildi.

Çalışma kapsamında şüphelilerin Y.E.A ve C.A. olduğu belirlendi. Şüpheliler, evlerine düzenlenen operasyonla gözaltına alındı.

Şüphelilerin kullandığı araçta yapılan incelemede başka bir adreste gerçekleşen hırsızlık olayının çalıntı malzemeleri ile bir adet tabanca ele geçirildi.

Gözaltına alınan şüphelilerin, emniyetteki işlemleri devam ediyor.

İLGİLİ HABERLER

Malatya'da çeşitli suçlardan aranan 20 şüpheli yakalandıMalatya'da çeşitli suçlardan aranan 20 şüpheli yakalandıVan'da hasarlı yapılar yıkılıyorVan'da hasarlı yapılar yıkılıyor İçişleri Bakanı Soylu: "Doğayı tanımak ve depremlerle yaşamaya alışmak gerekiyor"İçişleri Bakanı Soylu: "Doğayı tanımak ve depremlerle yaşamaya alışmak gerekiyor"Traktörün altında kalan genç öldüTraktörün altında kalan genç öldü​Elazığlı hafız 'Hafızlık Bölge Yarışması'nda birinci oldu​Elazığlı hafız 'Hafızlık Bölge Yarışması'nda birinci oldu
SIRADAKİ HABER