HaberlerGündemKemal Kılıçdaroğlu, Zafer Bayramı kutlamasına katıldı

Kemal Kılıçdaroğlu, Zafer Bayramı kutlamasına katıldı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Maltepe Belediyesi tarafından düzenlenen 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamasına katıldı.

Kemal Kılıçdaroğlu, Zafer Bayramı kutlamasına katıldı
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Maltepe Belediyesi tarafından düzenlenen 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamasına katıldı.

Maltepe Belediyesi tarafından düzenlenen 30 Ağustos Zafer Bayramı, Maltepe Meydanı'nda büyük bir coşkuyla kutlandı. Meydanı dolduran kalabalık, ellerinde Türk bayraklarıyla CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğl'nun meydana gelmesini bekledi.

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nun meydana gelmesiyle daha da coşan kalabalık, sloganlar eşliğinde Kılıçdaroğlu'na sevgi gösterisinde bulundu. Havai fişek gösterisi yapıldı.
Kılıçdaroğlu, alandakileri selamlayarak burada bir konuşma yaptı.

"Birileri bir yere geldi diye dünyaya hükümdar olduğunu sanıyor" diyen Kılıçdaroğlu, "Güzel bir gün bu güzel günde eğlenin. Bir türküyü sakın unutmayın. O türkü şöyle söyler; 'Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz' diye. Birileri bir yere geldi diye dünyaya hükümdar olduğunu sanıyor. Temiz adam olması lazım, düzgün adam olması lazım, kul hakkı yememesi lazım. Eşkıyanın dünyaya hükümdar olduğu bir düzeni asla kabul etmeyeceğiz. Hepinize en içten selamlarımı ve sevgilerimi sunuyorum. Eğlenceniz bol olsun diyorum. 30 Ağustos Zafer Bayramınız kutlu olsun diyorum." şeklinde konuştu.

Kılıçdaroğlu, konuşmasını bitirdikten sonra, Maltepe'de davetli olduğu düğüne katılmak üzere meydandan ayrıldı.

İLGİLİ HABERLER

​Mescid-i Aksa maketi Kurban Bayramı'na kadar birçok ilde sergilenecek​Mescid-i Aksa maketi Kurban Bayramı'na kadar birçok ilde sergilenecekPKK’nin katlettiği 30 köylü mezarları başında anıldıPKK’nin katlettiği 30 köylü mezarları başında anıldıTürkiye-İran-Afganistan Üçlü Toplantısı başladıTürkiye-İran-Afganistan Üçlü Toplantısı başladıKovancılar Merkez Camii'nin temeline ilk kazma vurulduKovancılar Merkez Camii'nin temeline ilk kazma vurulduYola çıkan kız çocuğunu araçların altında kalmaktan şehir içi şoförü kurtardıYola çıkan kız çocuğunu araçların altında kalmaktan şehir içi şoförü kurtardı
SIRADAKİ HABER