HaberlerGündemKayseri'de öldürülen iş adamının katil zanlılarından biri Gaziantep’te yakalandı

Kayseri'de öldürülen iş adamının katil zanlılarından biri Gaziantep’te yakalandı

Kayseri'de geçtiğimiz yıl işyerine düzenlenen silahlı saldırıda öldürülen iş adamı Orhan Adıbelli'nin ölümüne ilişkin yürütülen soruşturma kapsamında aranan şüpheli, Gaziantep'te sahte kimlikle yakalandı.

Kayseri'de öldürülen iş adamının katil zanlılarından biri Gaziantep’te yakalandı

İl Emniyet Müdürlüğü, geçtiğimiz yıl 4 Ağustos'ta iş yerine düzenlenen silahlı saldırı sonucunda ölen iş adamı Adıbelli’nin öldürülmesiyle ilgili yürütülen soruşturma kapsamında aranan bir zanlının kentte olduğu bilgisine ulaştı.

Olayla ilgili olarak aranan ancak bulunamayan şüpheli V.K'nin Gaziantep'te bulunduğu bilgisi üzerine çalışma başlatıldı. Çalışma kapsamında polis V.K'nin kardeşine ait kimliği kullandığını belirledi.

Polis, Şehitkamil ilçesi Münifpaşa Mahallesinde durdukları bir araçta sahte kimlik kullanan V.K'yi yakaladı. Gözaltına alınan Kılıç’ın emniyette sorgulanmasına başlandı.

Öte yandan, cinayet ile ilgili 15 Ağustos 2020'de yakalanan E.Y’nin Kayseri'de, M.P. E.K. S.O.M. ve D.K'nin 19 Ağustos 2020'de Gaziantep'te yakalanarak Kayseri'ye götürüldüğü ve çıkarıldıkları mahkeme tarafından tutuklandıkları belirtildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER