HaberlerGündemKayseri'de maden ocağında göçük: Bir ölü bir yaralı

Kayseri'de maden ocağında göçük: Bir ölü bir yaralı

Develi ilçesindeki çinko maden ocağında dün gece meydana gelen göçükte bir kişi hayatını kaybetti, bir kişi de yaralandı.

Kayseri'de maden ocağında göçük: Bir ölü bir yaralı

Konuyla ilgili Acil Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamada, göçk altından bir kişinin yaralı olarak kurtarıldığını bir kişinin ise cesedine ulaşıldığını söyledi.

Acil Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

"Kayseri'nin Develi ilçesindeki çinko maden ocağında dün gece meydana gelen göçük sonrası UMKE ve 112Acil Sağlık Ekiplerimiz bölgeye sevk edildi. Bir kişinin yaralı olarak kurtulduğu göcükte, bir kişinin malesef cansız bedenine ulaşıldı."  

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER