HaberlerGündemKayseri'de maden ocağında göçük: Bir ölü bir yaralı

Kayseri'de maden ocağında göçük: Bir ölü bir yaralı

Develi ilçesindeki çinko maden ocağında dün gece meydana gelen göçükte bir kişi hayatını kaybetti, bir kişi de yaralandı.

Kayseri'de maden ocağında göçük: Bir ölü bir yaralı

Konuyla ilgili Acil Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamada, göçk altından bir kişinin yaralı olarak kurtarıldığını bir kişinin ise cesedine ulaşıldığını söyledi.

Acil Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

"Kayseri'nin Develi ilçesindeki çinko maden ocağında dün gece meydana gelen göçük sonrası UMKE ve 112Acil Sağlık Ekiplerimiz bölgeye sevk edildi. Bir kişinin yaralı olarak kurtulduğu göcükte, bir kişinin malesef cansız bedenine ulaşıldı."  

İLGİLİ HABERLER

Adıyaman'da silah ticareti yapan bir kişi tutuklandıAdıyaman'da silah ticareti yapan bir kişi tutuklandıBakan Akar, Polonya Savunma Bakanı Blaszczak ile görüştüBakan Akar, Polonya Savunma Bakanı Blaszczak ile görüştüBatman Ticaret İl Müdürlüğünden Genel Kurul BilgilendirmesiBatman Ticaret İl Müdürlüğünden Genel Kurul BilgilendirmesiGaziantep'te bir binanın deposunda erkek cesedi bulunduGaziantep'te bir binanın deposunda erkek cesedi bulunduMSB: Suriye'den ülkemize girmeye çalışan 9 kişi yakalandıMSB: Suriye'den ülkemize girmeye çalışan 9 kişi yakalandı
SIRADAKİ HABER