HaberlerGündemKaymakam Sezer Öğrencileri Dinledi

Kaymakam Sezer Öğrencileri Dinledi

Hilvan Kaymakamı Uğur Sezer Kız Meslek Lisesi Konferans Salonunda öğrencilerle buluştu.

Kaymakam Sezer Öğrencileri Dinledi
Hilvan Kaymakamı Uğur Sezer Kız Meslek Lisesi Konferans Salonunda öğrencilerle buluştu.

Hilvan Kaymakamlığı, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün Şanlıurfa Valiliği koordinasyonunda Kalkınma Bakanlığı Sosyal Destek Programı (SODES) programı kapsamında yürüttüğü "Doğru Tercih" projesi faaliyetleri çerçevesinde Seviye Belirme Sınavı (SBS) na hazırlanan 8. Sınıf öğrencilerinin SBS öncesi stres atmalarını sağlamak ve motivasyonlarını arttırmak amacıyla Çanakkale, İstanbul, Ankara ve Konya İllerine gezi düzenlendi.

Gerçekleşen buluşmada Proje Koordinatörü M. Şakir Seçme’nin açış konuşmasından sonra gezilerle ilgili sinevizyon gösterisi yapıldı. Geziye katılan öğrenci ve öğretmenler gezilerle ilgili duygu ve düşüncelerini dile getirdikten sonra söz alan ilçe Kaymakamı Uğur Sezer gezilerde emeği geçenlere teşekkür etti.

Bu tür gezilerin öğrencilerin ufkunun açılması ve onların geleceklerine dair planlar yaparken olması gerektiği gibi karar vermeleri ve buna göre hareket etmeleri gerektiğini belirtti. Vatan’ın her tarafının görülmeye değer olduğunu, önemli olanın gidip görmekten ziyade görülen yerlerde yaşanmış olaylardan ibret almak ve yaşanılabilecek daha güzel bir vatan için çok çalışmaktır dedi.

İLGİLİ HABERLER

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kazım Karabekir paylaşımıCumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kazım Karabekir paylaşımıİşten çıkarılan işçiler eylem yaptıİşten çıkarılan işçiler eylem yaptıCumhurbaşkanı Erdoğan: Dünyanın en gelişmiş ülkelerinde aşı sıkıntısı varCumhurbaşkanı Erdoğan: Dünyanın en gelişmiş ülkelerinde aşı sıkıntısı varVali Erin patlama sonrası Tel Abyad'da inceleme bulunduVali Erin patlama sonrası Tel Abyad'da inceleme bulunduAğrı halkı doğalgaz ve elektrikte yüksek faturalara çözüm bekliyorAğrı halkı doğalgaz ve elektrikte yüksek faturalara çözüm bekliyor
SIRADAKİ HABER