HaberlerGündemKaymakam Aydın, Yetim-öksüz Çocuklar Derneğini Ziyaret Etti

Kaymakam Aydın, Yetim-öksüz Çocuklar Derneğini Ziyaret Etti

Şehitkamil Kaymakamı Mehmet Aydın, Yetim-Öksüz Çocuklar Derneğini ziyaret etti.

Kaymakam Aydın, Yetim-öksüz Çocuklar Derneğini Ziyaret Etti
Şehitkamil Kaymakamı Mehmet Aydın, Yetim-Öksüz Çocuklar Derneğini ziyaret etti.

Şehitkamil Kaymakamı Mehmet Aydın, Yetim-Öksüz Çocuklar Derneğini ziyaret ederek, derneğin faaliyetleri hakkında Dernek Başkanı Hakan Gökşen’den bilgiler aldı. Daha sonra derneği gezen Kaymakam Aydın, burada çocuklar ile sohbet etti ve çocuklar ile santraç oynadı. Çocuklar Kaymakam Aydın’ın kendilerini ziyaret etmelerinden dolayı mutlu olduklarını belirttiler.

Yetim - Öksüz Çocuklar Dernek Başkanı Hakan Gökşen, “Şu an Sodes projesi yürütüyoruz. Kırsal kesimde bulunan yetim, öksüz çocukları servislerle derneğe taşıyoruz, öğrencilerin bireysel başarısını arttırmak için etüt uygulaması yapıyoruz” dedi.

İLGİLİ HABERLER

Pervari'de yoğun kar yağışından kapanan 12 köyün yolu ulaşıma açıldıPervari'de yoğun kar yağışından kapanan 12 köyün yolu ulaşıma açıldıİş yerinden para kasasını çalan kişi eski çalışan çıktıİş yerinden para kasasını çalan kişi eski çalışan çıktıİletişim Başkanı Altun, Özdağ, Uğuroğlu ve Hatipoğlu'na yapılan saldırıları telin ettiİletişim Başkanı Altun, Özdağ, Uğuroğlu ve Hatipoğlu'na yapılan saldırıları telin ettiHafta sonu sokağa çıkma kısıtlamasının 7'ncisi başladıHafta sonu sokağa çıkma kısıtlamasının 7'ncisi başladıAdalet Bakanı Gül, Özdağ, Uğuroğlu ve Hatipoğlu'na yapılan saldırıları kınadıAdalet Bakanı Gül, Özdağ, Uğuroğlu ve Hatipoğlu'na yapılan saldırıları kınadı
SIRADAKİ HABER