HaberlerGündemKargo şubesinde 5 kilogram sentetik uyuşturucu ele geçirildi

Kargo şubesinde 5 kilogram sentetik uyuşturucu ele geçirildi

Gaziantep’te bir kargo şubesine düzenlenen operasyonda 5 kilogram sentetik uyuşturucu ele geçirilirken bir şüpheli gözaltına alındı.

Kargo şubesinde 5 kilogram sentetik uyuşturucu ele geçirildi

İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, yapılan çalışmalar kapsamında kente kargo aracılığıyla yüklü miktarda uyuşturucu sevkiyatı yapılacağının tespit edildiği belirtildi.

Kargo şubesine düzenlenen operasyonda 5 kilogram sentetik uyuşturucu ele geçirilirken gözaltına alınan şüpheli hakkında gerekli yasal işlemlerin başlatıldığı bildirildi.

Şüphe üzerine durdurulan araçta uyuşturucu ele geçirildi

Şahinbey ilçesi Gümüştekin Mahallesinde şüphe üzerine durdurulan bir araçta ve içerisinde bulunan Ö. Ç. ve B. B. isimli şahısların üzerinde yapılan aramada bir miktar sentetik uyuşturucu ile uyuşturucu satışından elde edildiği değerlendirilen bir miktar para ele geçirildi.

Gözaltına alınan şüpheliler hakkında gerekli yasal işlemlerin başlatıldı.

Şahinbey ilçesi Narlıtepe Mahallesinde şüpheli bir araç içerisindeki 4 şahsın yapılan üst aramasında bir miktar eroin maddesi ele geçirildi.

Ayrıca şüphelilerin evlerinde yapılan aramada ise bir adet ruhsatsız tabanca ve 2 adet kurusıkı tabanca ele geçirildi.

Şüpheli H.S, C.S, Ö.D. ve M.B. gözaltına alındı.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER