HaberlerGündemKargo şubesinde 5 kilogram sentetik uyuşturucu ele geçirildi

Kargo şubesinde 5 kilogram sentetik uyuşturucu ele geçirildi

Gaziantep’te bir kargo şubesine düzenlenen operasyonda 5 kilogram sentetik uyuşturucu ele geçirilirken bir şüpheli gözaltına alındı.

Kargo şubesinde 5 kilogram sentetik uyuşturucu ele geçirildi

İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, yapılan çalışmalar kapsamında kente kargo aracılığıyla yüklü miktarda uyuşturucu sevkiyatı yapılacağının tespit edildiği belirtildi.

Kargo şubesine düzenlenen operasyonda 5 kilogram sentetik uyuşturucu ele geçirilirken gözaltına alınan şüpheli hakkında gerekli yasal işlemlerin başlatıldığı bildirildi.

Şüphe üzerine durdurulan araçta uyuşturucu ele geçirildi

Şahinbey ilçesi Gümüştekin Mahallesinde şüphe üzerine durdurulan bir araçta ve içerisinde bulunan Ö. Ç. ve B. B. isimli şahısların üzerinde yapılan aramada bir miktar sentetik uyuşturucu ile uyuşturucu satışından elde edildiği değerlendirilen bir miktar para ele geçirildi.

Gözaltına alınan şüpheliler hakkında gerekli yasal işlemlerin başlatıldı.

Şahinbey ilçesi Narlıtepe Mahallesinde şüpheli bir araç içerisindeki 4 şahsın yapılan üst aramasında bir miktar eroin maddesi ele geçirildi.

Ayrıca şüphelilerin evlerinde yapılan aramada ise bir adet ruhsatsız tabanca ve 2 adet kurusıkı tabanca ele geçirildi.

Şüpheli H.S, C.S, Ö.D. ve M.B. gözaltına alındı.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER