HaberlerGündemKardan yolu kapanan köydeki diyaliz hastasını UMKE ekipleri hastaneye ulaştırıldı

Kardan yolu kapanan köydeki diyaliz hastasını UMKE ekipleri hastaneye ulaştırıldı

Bingöl’de kar ve tipi nedeniyle tedaviye gidemeyen diyaliz hastası Ulusal Medikal Kurtarma Ekipleri (UMKE) sağlık ekipleri tarafından hastaneye ulaştırıldı.

Kardan yolu kapanan köydeki diyaliz hastasını UMKE ekipleri hastaneye ulaştırıldı

Bingöl'de yoğun kar yağışı ve tipi nedeniyle merkeze bağlı Yolçatı köyünde mahsur kalan 37 yaşındaki M.K isimli böbrek hastası için UMKE sağlık ekipleri harekete geçti. 

Hasta haberi 112 Acil Komuta Merkezi'ne bildirilmesi üzerine bölgeye paletle araçla UMKE ekipleri sevk edildi. Köyden diyaliz hastasını alan ekipler, Bingöl Devlet Hastanesi'ne ulaştırıldığı belirtildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER