HaberlerGündemKarda mahsur kalan yolcu minibüsü kurtarıldı

Karda mahsur kalan yolcu minibüsü kurtarıldı

Siirt’in Şirvan İlçesine bağlı Elmadalı köyünde mahsur kalan yolcu minibüsü, Siirt İl Özel İdaresi karla mücadele ekipleri tarafından kurtarıldı.

Karda mahsur kalan yolcu minibüsü kurtarıldı

Şirvan İlçesine bağlı Elmadalı köyünden Siirt istikametine gelmekte olan yolcu minibüsü, kar nedeniyle yolda mahsur kaldı. Gelen ihbar üzerine harekete geçen Siirt İl Özel İdaresi Karla Mücadele ekipleri, yolda mahsur kalan yolcu minibüsünü kurtararak şehir merkezine güvenli bir şekilde ulaşmasını sağladı.

Siirt'tin Şirvan ilçesine bağlı 18 köy yolunun ulaşıma açıldığını, 4 köy yolunda ise çalışmaların aralıksız bir şekilde devam ettiğini belirten Siirt İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Hıfzullah Canpolat, “Kar yağışından dolayı Pervari ilçesinde 12 köy yolu, Şirvan ilçesinde 4 köy yolu ulaşıma kapandı. Pervari ve Şirvan ilçe kırsalında kar yağışı sürüyor. Dün gece yağan kardan dolayı yüksek rakımlı Geçittepe ve 12 köy yolu ulaşıma kapandı. Şirvan'da kapanan 18 köy yolunun büyük bir kısmı açıldı. Halen 4 köy yolu ulaşıma kapalı. Ekiplerimizin yoğun çalışması sürdürüyor. Şirvan İlçemizde ise yolda mahsur kalan yolcu minibüsü ekiplerimiz tarafından kurtarıldı” açıklamasını yaptı.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER