HaberlerGündemKarda mahsur kalan hayvanlar kurtarıldı

Karda mahsur kalan hayvanlar kurtarıldı

Batman’ın Sason ilçesinde ve Bayraklı köyünde kar nedeniyle kayalıklarda mahsur kalan bazı hayvanlar, yapılan çalışmalar sonucu kurtarıldı.

Karda mahsur kalan hayvanlar kurtarıldı

Edinilen bilgilere göre, Batman’ın Sason ilçesi Geçitli köyü mevkiinde yoğun kar yağışı sonucu dağlık alanda kaybolan 5 küçükbaş hayvan, İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğüne bağlı arama ve kurtarma ekibi tarafından kurtarılarak sahibine teslim edildi.

Öte yandan Batman’a bağlı Bayraklı köyü Yoğurtçu mezrasında kayalıklarda üç keçi mahsur kaldı.

Jandarmanın haber vermesi üzerine olay yerine arama ve kurtarma ekibi sevk edildi. Ekibin yaptığı çalışmalar sonucu hayvanlar mahsur kaldıkları yerden kurtarılarak sahibine teslim edildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER