HaberlerGündemKarda mahsur kalan hamile kadın hastaneye ulaştırıldı

Karda mahsur kalan hamile kadın hastaneye ulaştırıldı

Siirt’in Pervari ilçesi Yaprak Tepe Köyü Güzel Mezrası’nda karda mahsur kalan hamile kadın, hastaneye ulaştırıldı.

Karda mahsur kalan hamile kadın hastaneye ulaştırıldı

Pervari ilçesinde etkili olan kar yağışı nedeniyle karda mahsur kalan hamile kadın, İl Özel İdaresi Ekiplerinin 2 saatlik çalışmasının ardından kurtarılarak sağlık birimine ulaştırıldı.

Pervari İlçesine 45 kilometre mesafedeki Yaprak Tepe Güzel Mezrası’nda doğum sancıları başlayan Beyhan İden ’in (24) yakınlarının ihbarı üzerine harekete geçen İl Özel İdaresi Karla Mücadele Ekipleri, İden’i 112 Acil Servis ekiplerine sevk etti.

Siirt’in ilçelerinde kar yağışının devam ettiğini ve ekiplerin aralıksız bir şekilde çalıştığını belirten İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Hıfzullah Canpolat; “Gelen ihbarları anında değerlendiriyoruz. Pervari İlçesine bağlı Yaprak Tepe Güzel Mezrasında doğum sancısı başlayan Beyhan İden için seferber olduk ve kendisini alarak 112 Acil Servis ekiplerine sevk ettik. Şu an Pervari İlçe Devlet Hastanesinde kaldırıldı, sağlık durumunun iyi olduğunu öğrendik. Karla mücadele çalışmamız devam etmektedir” dedi.

İLGİLİ HABERLER

MAÜ ve DİKA “Genç Girişimci Projesi” için bir araya geldiMAÜ ve DİKA “Genç Girişimci Projesi” için bir araya geldiGGC Başkanı İbrahim Ay’ın annesi dualarla defnedildiGGC Başkanı İbrahim Ay’ın annesi dualarla defnedildiCumhurbaşkanı Erdoğan: İran'a yaptırımların son bulması istikrara katkı sağlayacaktırCumhurbaşkanı Erdoğan: İran'a yaptırımların son bulması istikrara katkı sağlayacaktırUyuşturucu ve kaçak sigara operasyonu: 18 gözaltıUyuşturucu ve kaçak sigara operasyonu: 18 gözaltıNusaybin İpekyolu’nda trafik kazası: 1 yaralıNusaybin İpekyolu’nda trafik kazası: 1 yaralı
SIRADAKİ HABER