HaberlerGündemKarda mahsur kalan çobanlar ve koyun sürüsü kurtarıldı

Karda mahsur kalan çobanlar ve koyun sürüsü kurtarıldı

Siirt’in Şirvan İlçesine bağlı Ormanlı köyü kırsalında çoban ve koyun sürüsü mahsur kaldı.

Karda mahsur kalan çobanlar ve koyun sürüsü kurtarıldı

Gelen ihbar üzerine harekete geçen Siirt İl Özel İdaresi Karla Mücadele Ekipleri, karda mahsur kalan çoban ve koyun sürüsünü kurtararak köye güvenli bir şekilde ulaşmalarını sağladı.

Çoban ve koyun sürüsünün kurtarılmasında İl Özel İdaresi Karla Mücadele Ekiplerinin yoğun bir çaba harcadığını açıklayan Siirt İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Hıfzullah Canpolat “Karda mahsur kalan çoban ve bine yakın koyun sürüsü, yapılan çalışma neticesinde kurtarılarak güvenli bir şekilde köylerine ulaştırılmıştır. Karla mücadele çalışmalarımız devam etmekte. Şirvan İlçesine bağlı 23 köy ve 3 mezranın yolu ulaşıma açılmıştır.” dedi.

İLGİLİ HABERLER

Kur’an-ı Kerim aşkı yaş sınırı tanımıyorKur’an-ı Kerim aşkı yaş sınırı tanımıyorGaziantep’te sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal eden 487 kişiye para cezasıGaziantep’te sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal eden 487 kişiye para cezası28 Şubat mağdurlarının yaşadıkları hafızalardan silinmiyor28 Şubat mağdurlarının yaşadıkları hafızalardan silinmiyorHava sıcaklıklarında önemli bir değişikliğin olmayacağı tahmin ediliyorHava sıcaklıklarında önemli bir değişikliğin olmayacağı tahmin ediliyorOtomobilin çarptığı yaşlı adam öldüOtomobilin çarptığı yaşlı adam öldü
SIRADAKİ HABER