HaberlerGündemKarbonmonoksit gazından zehirlenen şahıs vefat etti

Karbonmonoksit gazından zehirlenen şahıs vefat etti

Gaziantep'te sobadan sızan karbonmonoksit gazından zehirlenen Ali Altıntaş vefat ederken eşi Nuray Altıntaş ise hastanede tedavi altına alındı.

Karbonmonoksit gazından zehirlenen şahıs vefat etti

Olay, Şahinbey ilçesi Ocaklar Mahallesinde Ali Altıntaş (66) ile eşi Nuray Altıntaş'tan haber alamayan yakınları durumu polis ve sağlık ekiplerine bildirdi.

İhbar üzerine bölgeye gelen polis ekipleri, çilingir yardımıyla girdikleri evde Altıntaş çiftini hareketsiz buldu. Sağlık ekipleri yaptıkları kontrolde çiftin sobadan sızan karbonmonoksit gazından zehirlendiğini ve Ali Altıntaş’ın vefat ettiğini belirledi.

Nuray Altıntaş, sağlık ekipleri tarafından ambulansla Doktor Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı.

Ali Altıntaş'ın cenazesi ise olay yerindeki inceleme sonrası otopsi işlemleri yapılmak üzere Gaziantep Adli Tıp Kurumu morguna gönderildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER