HaberlerGündemKarapınar Sabah"ta rekor kazandırma

Karapınar Sabah"ta rekor kazandırma

Konya’nın Karapınar ilçesi Sabah Dershanesi'nden 12 öğrenci fen lisesini kazandı.

Karapınar Sabah"ta rekor kazandırma
Konya’nın Karapınar ilçesi Sabah Dershanesi'nden 12 öğrenci fen lisesini kazandı.

Karapınar Sabah Dershanesi Şubesi, SBS’de 12 fen lisesi kazandırarak bir ilke imza attı.
2013-2014 eğitim ve öğretim döneminde sadece ders eğitimi değil öğrencilere sosyal faaliyetlerle yetişkin bir birey olma yolunda dersler vermeye çalıştıklarını söyleyen dershane müdürü Ahmet Şahin, "Kazanan öğrencilerimizi öncelikle ailesini, milli eğitim ve dershane öğretmenlerini tebrik ediyorum. Bu yıl 12 öğrencimiz ilçemizde tarih yazarak fen lisesini kazandı. 3 sosyal bilimler lisesi, 15 Anadolu imam hatip lisesi, 69 Anadolu lisesi ve 14 Anadolu meslek lisesi kazandırarak yüzde 100 başarı sağladık." dedi.

Karapınar için Türkiye ile yarıştıklarını belirten Şahin, "Maksadımız iyi bireylerin yetiştiği kaliteli bir eğitim vermektir. Bu amaçla Karapınar’da eğitim faaliyetlerimize hız kesmeden devam edeceğiz. Yeni kayıt döneminde halkımızın gösterdiği teveccühe teşekkür ederiz." şeklinde konuştu.

İLGİLİ HABERLER

Mardin OSB çalışanlarına Covid-19 aşısı vurulduMardin OSB çalışanlarına Covid-19 aşısı vurulduŞehadetinin 31'inci yıldönümünde Şehid Hasan TekinŞehadetinin 31'inci yıldönümünde Şehid Hasan TekinTarihi Kumkapı Balıkçıları: Müsilaj sebebiyle satışlarımız yüzde 60 düştüTarihi Kumkapı Balıkçıları: Müsilaj sebebiyle satışlarımız yüzde 60 düştüMardin Ovasında ikinci ürün olan mısır ekim mesaisi yüksek girdi maliyetlerinin gölgesinde başladıMardin Ovasında ikinci ürün olan mısır ekim mesaisi yüksek girdi maliyetlerinin gölgesinde başladıŞehitler Kervanı Platformu Başkanı Çelik: Mursi, ABD ve Avrupa'nın talimatıyla şehid edildiŞehitler Kervanı Platformu Başkanı Çelik: Mursi, ABD ve Avrupa'nın talimatıyla şehid edildi
SIRADAKİ HABER