HaberlerGündemKaraköprü Belediyespor Şahinbey Belediyespor"u 2-1 Yendi

Karaköprü Belediyespor Şahinbey Belediyespor"u 2-1 Yendi

Karaköprü Belediyespor kendi evinde ağırladığı Şahinbey Belediyespor takımını 2-1 mağlup etti.

Karaköprü Belediyespor Şahinbey Belediyespor"u 2-1 Yendi
Karaköprü Belediyespor kendi evinde ağırladığı Şahinbey Belediyespor takımını 2-1 mağlup etti.

Karaköprü Faruk Çelik Spor Tesisi’nde oynanan maçı; Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, ASKF Şanlıurfa Şube Başkanı Bahattin Canbeyli, Karaköprü Belediyespor Kulüp Başkanı Tahir Kalkan ve çok sayıda taraftar izledi.

Hakem Semih Özgel’in düdüğü ile başlayan maç her iki takımında büyük mücadelesi ve kaçırılan gol pozisyonun ardından ilk yarı 0-0 bitti. İkinci yarıda ise Şahinbey Belediyespor oyuncusu Adem Kaya maçın durumunu değiştirerek durumu 1-0 yaptı. Yenilgiyi kabul etmeyen Karaköprü Belediyespor atağa geçerek Emrah Çofa skoru 1-1 yaparak maçın durumunu değiştirdi. Gol sevincini kutlayan Karaköprü Belediyespor yönetimi ve taraftarları ikinci gol için desteğini sürdürdü ve Karaköprü Belediyespor oyuncusu Ahmet Kurt maçın durumunu 2-1 yaparak maçtan galip gelindi.

Maç sonrası Karaköprü Belediyespor Kulüp Başkanı Tahir Kalkan, “Gaziantep Şahinbey Belediyespor’u 2-1 yendik. İnşallah hedefimiz olan 3. Lig’e yükseleceğiz. Bu maçı tüm Şanlıurfalılara ve Karaköprülülere armağan ediyorum. Ayrıca Şanlıurfaspor bugün 3-0 galip geldi. Onları da tebrik ediyorum” dedi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin OSB çalışanlarına Covid-19 aşısı vurulduMardin OSB çalışanlarına Covid-19 aşısı vurulduŞehadetinin 31'inci yıldönümünde Şehid Hasan TekinŞehadetinin 31'inci yıldönümünde Şehid Hasan TekinTarihi Kumkapı Balıkçıları: Müsilaj sebebiyle satışlarımız yüzde 60 düştüTarihi Kumkapı Balıkçıları: Müsilaj sebebiyle satışlarımız yüzde 60 düştüMardin Ovasında ikinci ürün olan mısır ekim mesaisi yüksek girdi maliyetlerinin gölgesinde başladıMardin Ovasında ikinci ürün olan mısır ekim mesaisi yüksek girdi maliyetlerinin gölgesinde başladıŞehitler Kervanı Platformu Başkanı Çelik: Mursi, ABD ve Avrupa'nın talimatıyla şehid edildiŞehitler Kervanı Platformu Başkanı Çelik: Mursi, ABD ve Avrupa'nın talimatıyla şehid edildi
SIRADAKİ HABER