HaberlerGündemKaraisalı Belediyesi 10 bin kişiye iftar verecek

Karaisalı Belediyesi 10 bin kişiye iftar verecek

Karaisalı Belediyesi, Ramazan ayında 10 mahalle ve bir de merkezde olmak üzere yaklaşık 10 bin vatandaşa iftar verecek.

Karaisalı Belediyesi 10 bin kişiye iftar verecek
Karaisalı Belediyesi, Ramazan ayında 10 mahalle ve bir de merkezde olmak üzere yaklaşık 10 bin vatandaşa iftar verecek.

Adana'nın Karaisalı Belediye Başkanı Saadettin Aslan, belediyeye bağlı 62 mahalle muhtarı ile yeni Meclis Salonu’nda yaptığı toplantıda muhtarların talepleri doğrultusunda iftar yemeği verilecek merkezi mahalleleri tespit etti. Başkan Aslan, "Mübarek Ramazan Bayramı'nın tüm İslam alemi ve milletimize hayırlı ve uğurlu olsun. Karaisalı’da birkaç yıldır geleneksel hale getirilen iftar yemeği uygulamasını bu yıl Karaisalı Belediyesi olarak biz yapacağız. Hayırsever sponsorlarımızın katkıları ve belediyemizin organizesi ile bu geleneği yaşatacağız. Yıl boyu evine et girmeyen vatandaşlarımız var. Tespit ettiğimiz merkez mahallelere diğer 51 mahalle sakinlerimiz de davet edeceğiz. Birlik ve beraberlik içerisinde topluca iftarlar açılacaktır." dedi.

Aslan, muhtarların istekleri doğrultusunda Bekirli, Kırıklı, Hacılı, Topaktaş, Kıralan, Kızıldağ Yaylası, Döşekevi, Tümenli, Etekli ve Karaisalı merkez olmak üzere yaklaşık 10 bin kişiye iftar yemeği verileceğini sözlerine ekledi.

İLGİLİ HABERLER

Şehadetinin 31'inci yıldönümünde Şehid Hasan TekinŞehadetinin 31'inci yıldönümünde Şehid Hasan TekinTarihi Kumkapı Balıkçıları: Müsilaj sebebiyle satışlarımız yüzde 60 düştüTarihi Kumkapı Balıkçıları: Müsilaj sebebiyle satışlarımız yüzde 60 düştüMardin Ovasında ikinci ürün olan mısır ekim mesaisi yüksek girdi maliyetlerinin gölgesinde başladıMardin Ovasında ikinci ürün olan mısır ekim mesaisi yüksek girdi maliyetlerinin gölgesinde başladıŞehitler Kervanı Platformu Başkanı Çelik: Mursi, ABD ve Avrupa'nın talimatıyla şehid edildiŞehitler Kervanı Platformu Başkanı Çelik: Mursi, ABD ve Avrupa'nın talimatıyla şehid edildiMardin-Midyat bölünmüş yol yapımına başlandıMardin-Midyat bölünmüş yol yapımına başlandı
SIRADAKİ HABER