HaberlerGündemKaragül"ün Kendal"ı Mesut Akusta kiminle nişanlandı?

Karagül"ün Kendal"ı Mesut Akusta kiminle nişanlandı?

Karagül dizisinde Kendal rolünü oynayan ünlü oyuncu Mesut Akusta, Esra Erol"un görümcesi Şafak Özbir"le nişanlandı.

Karagül"ün Kendal"ı Mesut Akusta kiminle nişanlandı?

Türkiye"nin en çok izlenen evlilik programını sunan Esra Erol görümcesini de evlendiriyor. FOX TV ekranlarının büyük bir beğeniyle izlenen Karagül dizisinin Kendal"ı Mesut Akusta, Esra Erol"un görümcesi Şafak Özbir ile nişanlandı.
 
ESRA EROL TANIŞTIRDI
 Ali Özbir"le evli olan Esra Erol"un çifti tanıştırdığı söyleniyor. Nişan yüzüklerinin takıldığı anı Instagram hesabından paylaşan Erol, fotoğrafın altına “Mesut&Şafak bir ömür mutlu olun.” notunu düştü.

İLGİLİ HABERLER

Mardin OSB çalışanlarına Covid-19 aşısı vurulduMardin OSB çalışanlarına Covid-19 aşısı vurulduŞehadetinin 31'inci yıldönümünde Şehid Hasan TekinŞehadetinin 31'inci yıldönümünde Şehid Hasan TekinTarihi Kumkapı Balıkçıları: Müsilaj sebebiyle satışlarımız yüzde 60 düştüTarihi Kumkapı Balıkçıları: Müsilaj sebebiyle satışlarımız yüzde 60 düştüMardin Ovasında ikinci ürün olan mısır ekim mesaisi yüksek girdi maliyetlerinin gölgesinde başladıMardin Ovasında ikinci ürün olan mısır ekim mesaisi yüksek girdi maliyetlerinin gölgesinde başladıŞehitler Kervanı Platformu Başkanı Çelik: Mursi, ABD ve Avrupa'nın talimatıyla şehid edildiŞehitler Kervanı Platformu Başkanı Çelik: Mursi, ABD ve Avrupa'nın talimatıyla şehid edildi
SIRADAKİ HABER