HaberlerGündemKarabük'te Covid-19 vakası görülen okulda eğitime 10 gün ara verildi

Karabük'te Covid-19 vakası görülen okulda eğitime 10 gün ara verildi

​Karabük'ün Safranbolu ilçesindeki bir özel eğitim uygulama okulunda yeni tip Coronavirus vakası görülmesi üzerine eğitime 10 gün ara verildi.

Karabük'te Covid-19 vakası görülen okulda eğitime 10 gün ara verildi

Safranbolu Kaymakamlığından yapılan yazılı açıklamada, Hasan Gemici Özel Eğitim Uygulama Okulunda birden fazla kişide Covid-19 tespit edildiği ve temaslı sayısının fazla olduğu belirtildi.

Artan vaka ve temaslı sayısı nedeniyle yarından itibaren eğitime 10 gün ara verileceği, öğretmen, çalışan ve öğrencilerin evlerinde 10 gün karantinada tutulacağı ifade edildi.

Açıklamada, okul çalışanlarının karantina süresince izinli sayılacağı kaydedildi.  

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER