HaberlerGündemKaraağaç Yaz Sezonuna Hazırlanıyor

Karaağaç Yaz Sezonuna Hazırlanıyor

Edirne’nin Karaağaç Mahallesi’ni sezonuna hazırlıyor. Belediye ekipleri, mahallenin en işlek caddesinde kaldırımları genişletme çalışması yürütüyor.

Karaağaç Yaz Sezonuna Hazırlanıyor
Edirne’nin Karaağaç Mahallesi’ni sezonuna hazırlıyor. Belediye ekipleri, mahallenin en işlek caddesinde kaldırımları genişletme çalışması yürütüyor.

Yeşil alanları ve kafetaryaları ile Edirne’nin en gözde mesire alanlarından biri olan Karaağaç’ta hareketlilik başladı. Edirne Belediyesi’ne bağlı ekipler, Karaağaç semtinin ana girişi olan Lozan Caddesi’nde yol düzenleme çalışmaları yapıyor.

Edirne Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından yürütülen çalışmalar kapsamında cadde boyundaki kaldırımlar genişletiliyor. Yol, araçların park etmesini engellemek amacıyla daraltılırken Park Bahçeler Müdürlüğü ekipleri de peyzaj çalışmalarını sürdürüyor.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Belediye Başkan Yardımcısı Dr. Ertuğrul Tanrıkulu, Edirne’nin en çok ziyaretçi çeken bölgelerinden biri olan Karaağaç’ı yaz sezonuna hazırladıklarını belirtti. Bu kapsamda Karaağaç bölgesinde birtakım çalışmalar başlattıklarını ifade eden Tanrıkulu, “Karaağaç en gözde bölgelerimizden biri. Burada vatandaşlarımızın daha rahat gezebilmesi için birtakım çalışmalar yürütüyoruz. Başkanımız Hamdi Sedefçi’nin talimatları doğrultusunda Karaağaç daha da güzel hale geliyor” dedi.

Tanrıkulu, çalışmaların birkaç gün içinde tamamlanacağını da sözlerine ekledi.

İLGİLİ HABERLER

Covid-19 kurallarını ihlal eden 281 kişiye para cezasıCovid-19 kurallarını ihlal eden 281 kişiye para cezasıEbeveynler salgın sürecini iyi değerlendirmeliEbeveynler salgın sürecini iyi değerlendirmeli3 ilde kar yağışı nedeniyle kamu çalışanları izinli sayılacak3 ilde kar yağışı nedeniyle kamu çalışanları izinli sayılacakAlmanya Dışişleri Bakanı Maas Türkiye'ye geliyorAlmanya Dışişleri Bakanı Maas Türkiye'ye geliyorAğrı'da kayak sezonu geç başladıAğrı'da kayak sezonu geç başladı
SIRADAKİ HABER