HaberlerGündemKar yağışının ardından soğuk hava etkili oldu

Kar yağışının ardından soğuk hava etkili oldu

Gaziantep’te kar yağışının ardından etkili olan soğuk hava, cadde ve sokaklarda buzlanmaya neden oldu.

Kar yağışının ardından soğuk hava etkili oldu

Gaziantep’te önceki gece saatlerinde başlayan kar yağışı dün sabaha kadar sürerken beyaza bürünen kentte yağışın devam etmemesi nedeniyle dondurucu soğuk hava etkili oldu.

Kar yağışının ardından parklar başta olmak üzere kentin yüksek kesimlerinde karpostallık görüntülerin oluştuğu kentte yüksek kesimlerin dışında şehir merkezinde pek fazla kar kalmadı.

Dün kenti etkisi altına alan kar yağışı yerini aşırı soğuğa bırakırken yetkililer ise vatandaşları kuvvetli buzlanma ve don olayına karşı uyardı.

Kentte etkili olan soğuk hava nedeniyle buzlanma ve don olayı beklendiğinden dolayı vatandaşlardan yaşanabilecek olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması isteniyor.

Öte yandan etkili olan kar yağışının ardından aşırı soğuklar nedeniyle ağaçlarda oluşan kırağı güzel görüntünler oluşturdu.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER