HaberlerGündemKar yağışının ardından soğuk hava etkili oldu

Kar yağışının ardından soğuk hava etkili oldu

Gaziantep’te kar yağışının ardından etkili olan soğuk hava, cadde ve sokaklarda buzlanmaya neden oldu.

Kar yağışının ardından soğuk hava etkili oldu

Gaziantep’te önceki gece saatlerinde başlayan kar yağışı dün sabaha kadar sürerken beyaza bürünen kentte yağışın devam etmemesi nedeniyle dondurucu soğuk hava etkili oldu.

Kar yağışının ardından parklar başta olmak üzere kentin yüksek kesimlerinde karpostallık görüntülerin oluştuğu kentte yüksek kesimlerin dışında şehir merkezinde pek fazla kar kalmadı.

Dün kenti etkisi altına alan kar yağışı yerini aşırı soğuğa bırakırken yetkililer ise vatandaşları kuvvetli buzlanma ve don olayına karşı uyardı.

Kentte etkili olan soğuk hava nedeniyle buzlanma ve don olayı beklendiğinden dolayı vatandaşlardan yaşanabilecek olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması isteniyor.

Öte yandan etkili olan kar yağışının ardından aşırı soğuklar nedeniyle ağaçlarda oluşan kırağı güzel görüntünler oluşturdu.

İLGİLİ HABERLER

Mersin'de Coronavirus denetimleri yapıldıMersin'de Coronavirus denetimleri yapıldıDüğünlere getirilen Covid-19 sınırlaması yuva kurma hayallerini erteliyorDüğünlere getirilen Covid-19 sınırlaması yuva kurma hayallerini erteliyorPeygamber Efendimize Salavat çektirmek için 36 yıldır esans satıyorPeygamber Efendimize Salavat çektirmek için 36 yıldır esans satıyorMenengiç kahvesinin AB’de de tescillenmesi hedefleniyorMenengiç kahvesinin AB’de de tescillenmesi hedefleniyorTwitter, paylaşımlarda "geri al" seçeneğini test ediyorTwitter, paylaşımlarda "geri al" seçeneğini test ediyor
SIRADAKİ HABER