HaberlerGündemKar yağışı Ağrı’da hayatı durma noktasına getirdi

Kar yağışı Ağrı’da hayatı durma noktasına getirdi

Kar yağışı nedeni ile kentte hayat olumsuz etkilendi. Tüm uçak seferleri iptal edilirken, araçlar ve vatandaşlar ilerlemekte güçlük yaşadı.

Kar yağışı Ağrı’da hayatı durma noktasına getirdi

Tüm Türkiye'de etkisini sürdüren kar yağışı Ağrı'da hayatı durma noktasına getirdi.

Gece saatlerinde başlayan yoğun kar yağışı gündüz saatlerinde de etkisini devam ettirdi. Yoğun kar yağışı ve tipi nedeni ile görüş mesafesinin düştüğü kentte tüm uçak seferleri iptal edildi.

Kar yağışı nedeni ile hava ulaşımını aksattığı gibi karayollarında da aksamalar yaşandı.

Kar kalınlığının yer yer 50 santimetreyi bulduğu Ağrı'da hayat adeta felç olurken, ekipler ise kar küreme ve tuzlama çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

İLGİLİ HABERLER

​Elazığ Umut Kervanı 174 aileye umut oldu​Elazığ Umut Kervanı 174 aileye umut olduMalatya'da haklarında yakalama emri bulunan 36 kişi yakalandıMalatya'da haklarında yakalama emri bulunan 36 kişi yakalandıSalgın sürecinde bakır ürünlere talep arttıSalgın sürecinde bakır ürünlere talep arttıŞanlıurfa'da Hizb-ut Tahrir baskınında gözaltına alınan 11 kişi serbest bırakıldıŞanlıurfa'da Hizb-ut Tahrir baskınında gözaltına alınan 11 kişi serbest bırakıldıBursa'da yolcu otobüsü su kanalına devrildiBursa'da yolcu otobüsü su kanalına devrildi
SIRADAKİ HABER