HaberlerGündemKar ve tipinin etkili olduğu Doğu Anadolu'da bin 551 köy ve mahalle yolu ulaşıma kapandı

Kar ve tipinin etkili olduğu Doğu Anadolu'da bin 551 köy ve mahalle yolu ulaşıma kapandı

Ağrı, Erzurum, Kars, Iğdır, Erzincan ile Tunceli'de illerinde yoğun kar yağışı ve tipi bin 551 köy ve mahalle yolunu ulaşıma kapattı.

Kar ve tipinin etkili olduğu Doğu Anadolu'da bin 551 köy ve mahalle yolu ulaşıma kapandı

Erzurum, Ağrı, Kars, Iğdır, Erzincan ile Tunceli'de etkili olan kar yağışı ve tipi nedeniyle 1551 köy ve mahalle yolunda ulaşım sağlanamıyor.

Ağrı'da 442 köy, Erzurum'da 760 mahalle, Kars'ta 71 köy, Iğdır'da 29 köy, Erzincan'da 172 köy, Tunceli'de 77 köy yolunda ulaşım sağlanamıyor.

Ekipler köy mahalle yollarının yeniden ulaşıma açılması için çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de 4 yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunan hükümlü yakalandıMardin’de 4 yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunan hükümlü yakalandıSiyer Yarışması’na ilk kez giren Azra Meryem: “Heyecandan bazen uyuyamıyordum”Siyer Yarışması’na ilk kez giren Azra Meryem: “Heyecandan bazen uyuyamıyordum”Prof. Dr. Nevzat Tarhan: "Kötü dünya sendromu Covid-19 döneminde hızlanacak"Prof. Dr. Nevzat Tarhan: "Kötü dünya sendromu Covid-19 döneminde hızlanacak"Gaziantep’te maske üretim tesisleri artıyorGaziantep’te maske üretim tesisleri artıyorYunanistan'a kaçmaya çalışan 3 FETÖ şüphelisi yakalandıYunanistan'a kaçmaya çalışan 3 FETÖ şüphelisi yakalandı
SIRADAKİ HABER