HaberlerGündemKar ve tipi nedeni ile Van-Ağrı arasındaki kara yolu ulaşıma kapandı

Kar ve tipi nedeni ile Van-Ağrı arasındaki kara yolu ulaşıma kapandı

Ulaşıma kapanan Van'ın Çaldıran ilçesi ile Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesi arasındaki kara yolunun açılması için ekipler çalışma başlattı.

Kar ve tipi nedeni ile Van-Ağrı arasındaki kara yolu ulaşıma kapandı

Konu hakkında Van Valiliği tarafından yapılan açıklamada, "Çaldıran ilçesi ile Doğubayazıt ilçesi arasındaki kara yolunda aşırı tipi ve kar yağışı etkili oldu. Bu nedenle söz konusu kara yolu geçici olarak trafiğe kapatıldı. Karayolları ekiplerince bölgede başlatılan karla mücadele çalışmaları devam ediyor." denildi.

İLGİLİ HABERLER

Gaziantep’te sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal eden 487 kişiye para cezasıGaziantep’te sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal eden 487 kişiye para cezası28 Şubat mağdurlarının yaşadıkları hafızalardan silinmiyor28 Şubat mağdurlarının yaşadıkları hafızalardan silinmiyorHava sıcaklıklarında önemli bir değişikliğin olmayacağı tahmin ediliyorHava sıcaklıklarında önemli bir değişikliğin olmayacağı tahmin ediliyorOtomobilin çarptığı yaşlı adam öldüOtomobilin çarptığı yaşlı adam öldüMardin Valisi Demirtaş’ın hafta sonu ziyaretleri sürüyorMardin Valisi Demirtaş’ın hafta sonu ziyaretleri sürüyor
SIRADAKİ HABER