HaberlerGündemKar temizlerken çatıda mahsur kalan kişi düşmekten kurtarıldı

Kar temizlerken çatıda mahsur kalan kişi düşmekten kurtarıldı

Batman’da 8 katlı bir binanın çatısına çıkan ve biriken karı temizlediği esnada dengesini kaybedip aşağı doğru kayarken son anda ayağı kar kütlesine takılıp düşme tehlikesi geçiren kapıcı, itfaiye ekiplerince kurtarıldı.

Kar temizlerken çatıda mahsur kalan kişi düşmekten kurtarıldı

Olay sabah saatlerinde Belde Mahallesi 3240. Sokakta meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, ismi öğrenilemeyen kapıcı olduğu belirtilen bir kişi, kar yağışının ardından biriken karı temizlemek için 8 katlı apartmanın çatısına çıktı. Burada biriken karı temizlediği esnada buzlanma nedeniyle kayganlaşan zeminde dengesini kaybeden kapıcı, çatıdan aşağı doğru kayarken son anda kar kütlesine takıldı.

Kapıcının çatıda düşme tehlikesi geçirdiğini fark eden çevredekiler durumu hemen itfaiye ekiplerine bildirdi. Olay yerine kısa sürede polis, sağlık ve itfaiye ekipleri sevk edildi.

İtfaiye ekipleri çatıda mahsur kalan kapıcıyı halatla kurtararak aşağıya indirdi. Cep telefonu kamerasına yansıyan kurtarma anında ise kapıcının büyük bir korkuya yaşadığı görüldü.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER