HaberlerGündemKapkaççılık suçundan yakalanan şahıs adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı

Kapkaççılık suçundan yakalanan şahıs adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı

Malatya'da, kamera kayıtlarından yola çıkılarak kapkaççılık yaptığı belirlenen şüpheli bir şahıs yakalandı ancak sevk edildiği mahkeme tarafından adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Kapkaççılık suçundan yakalanan şahıs adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı

Malatya İl Emniyet Müdürlüğü, Asayiş Şube Müdürlüğü, yaptığı çalışmalar ile ilgili açıklamada bulundu.

Emniyet açıklamasında, yapılan çalışmalarda; toplam 11 şahıstan; 2 tabanca, 16 adet fişek, bir kesici alet, 37 adet uyuşturucu hap, 35,89 gram sentetik kannabinoid, 4,04 gram metamfetamin ele geçirildiği belirtildi.

Açıklamanın devamında, müşteki bir şahsın 300 euro parasının kapkaç suretiyle çalınması olayı ile ilgili olarak yapılan kamera çalışması sonucu şüpheli şahsın yakalandığı ve adli mercilere çıkarılan şüphelinin 'Adli Kontrol Şartı'yla serbest bırakıldığı kaydedildi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER