HaberlerGündem​Kapanan köy yollarını açma çalışmaları devam ediyor

​Kapanan köy yollarını açma çalışmaları devam ediyor

Batman’da kuvvetli rüzgâr ve yağış sonrası, Sason ve Kozluk ilçelerinde ulaşımda aksamalara neden olan kapalı köy yollarını açma çalışmaları devam ediyor.

​Kapanan köy yollarını açma çalışmaları devam ediyor

Şiddetli rüzgar ve yağışın etkisiyle Batman'ın Sason ilçesine bağlı Yolüstü Köyü Camii'nin minaresi yıkılırken Derince, Kaşyayla, Çakırpınar ve Dörtbölük grup köy yollarında heyelan meydana geldi.

İl özel idareden yapılan açıklamada "Sason ilçemizde yaşanan heyelan nedeniyle kapanan köy yollarında Batman İl Özel İdaresi ekiplerinin temizleme çalışmaları aralıksız devam etmektedir. Sason ilçemizin yanı sıra Kozluk ilçemize bağlı Yenidoğan ve Akçalı grup köy yolunda ise yaşanan heyelan nedeniyle yapılan çalışmalar sonucu yol tekrar ulaşıma açıldı." denildi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER