HaberlerGündemKanisipi (Beyazsu) Şelalesi "Doğal Sit Alanı" ilan edildi

Kanisipi (Beyazsu) Şelalesi "Doğal Sit Alanı" ilan edildi

Van'ın Çatak ilçesinde bulunan ve bahar aylarında çağlayarak akan Kanisipi (Ganisipi) Şelalesi, Çevre ve Şehircilik Bakanlığının makam oluruyla "Nitelikli Doğal Koruma Alanı" ilan edildi.

Kanisipi (Beyazsu) Şelalesi "Doğal Sit Alanı" ilan edildi

Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Ali Kemal Atlı konuyla ilgili sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Çatak ilçemiz Kanisipi Şelalesi doğal sit alanı, Bakanlığımız makam oluru ile 'Nitelikli Doğal Koruma Alanı' ve 'Sürdürülebilir Koruma ve Kontrollü Kullanım Alanı' olarak tescil edilmiş olup 'Kesin Korunacak Hassas Alan' tesciline dair idari süreç devam etmektedir. Hayırlı olsun." ifadelerini kullandı.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER