HaberlerGündemKanisipi (Beyazsu) Şelalesi "Doğal Sit Alanı" ilan edildi

Kanisipi (Beyazsu) Şelalesi "Doğal Sit Alanı" ilan edildi

Van'ın Çatak ilçesinde bulunan ve bahar aylarında çağlayarak akan Kanisipi (Ganisipi) Şelalesi, Çevre ve Şehircilik Bakanlığının makam oluruyla "Nitelikli Doğal Koruma Alanı" ilan edildi.

Kanisipi (Beyazsu) Şelalesi "Doğal Sit Alanı" ilan edildi

Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Ali Kemal Atlı konuyla ilgili sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Çatak ilçemiz Kanisipi Şelalesi doğal sit alanı, Bakanlığımız makam oluru ile 'Nitelikli Doğal Koruma Alanı' ve 'Sürdürülebilir Koruma ve Kontrollü Kullanım Alanı' olarak tescil edilmiş olup 'Kesin Korunacak Hassas Alan' tesciline dair idari süreç devam etmektedir. Hayırlı olsun." ifadelerini kullandı.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER