HaberlerGündemKaldırımda oturan engelliye otomobil çarptı

Kaldırımda oturan engelliye otomobil çarptı

Gaziantep'te minibüse çarpmamak için manevra yapan otomobil ile duvarın arasında sıkışan Suriye uyruklu Hüseyin Çavuş, yaralandı. Kaza anı ise güvenlik kamerasına yansıdı.

Kaldırımda oturan engelliye otomobil çarptı

Kaza, Şehitkamil ilçesi Karşıyaka Mahallesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, sürücüsü ve plakası öğrenilemeyen otomobil, sokakta aniden dönen plakası öğrenilemeyen minibüse çarpmamak için direksiyon kırdı.

Kontrolden çıkan otomobil, kaldırıma çıktı. Otomobil kaldırımda oturan Suriye uyruklu yürüme engelli Hüseyin Çavuş’a (46) çarparken bakkaldan çıkan 2 küçük çocuk son anda kaçarak otomobilin altında kalmaktan kurtuldu.

Engeli nedeniyle yerinden kalkamayan Çavuş otomobil ile duvar arasında sıkıştı. Kaza sonrası araçtan inen sürücü ve yanındakiler, otomobili geriye yitti. Kazayı görenlerin haber vermesi üzerine bölgeye polis ve sağlık ekipleri sevk edildi.

Çavuş, bölgeye sağlık ekipleri tarafından ambulansla hastaneye kaldırıldı. Ayağı kırılan Çavuş, 15 gün süren tedavisinin ardından taburcu edildi.

Kazanın ardından ambulansın gelmesiyle kaçtığı belirtilen sürücünün yakalanması için başlatılan çalışmanın devam ettiği belirtildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER