HaberlerGündemKafası taşla ezilerek öldürülen kişinin ölümüyle ilgili 2 kişi tutuklandı

Kafası taşla ezilerek öldürülen kişinin ölümüyle ilgili 2 kişi tutuklandı

Gaziantep'te ormanda kafası taşla ezilmiş halde ölü olarak bulunan Mesut Oğultekin’in ölümüyle ilgili gözaltına alınan 7 şüpheliden 2’si tutuklanarak cezaevine konuldu.

Kafası taşla ezilerek öldürülen kişinin ölümüyle ilgili 2 kişi tutuklandı

11 Şubat günü çıktığı evine dönmeyince yakınlarının kayıp başvurusunda bulunduğu iş makinesi operatörü Oğultekin (33), 16 Şubat günü Şahinbey ilçesi Geneyik Mahallesindeki ormanlık alanda kafası taşla ezilmiş halde ölü olarak bulunmuştu.

Oğultekin'in cenazesi Gaziantep Adli Tıp Kurumu morgunda yapılan otopsi işlemlerinin ardından ailesi tarafından teslim alınarak defnedilmişti.

İl Jandarma Komutanlığı olayın ardından Oğultekin'i öldüren kişi ya da kişilerin bulunması için geniş çaplı çalışma başlatmıştı.

Çalışma kapsamında Jandarma Suç Araştırma Timi (JASAT) ekipleri Oğultekin'in ölümü ile ilgili yapılan çalışmaları yoğunlaştırdı.

Aralarındaki husumet nedeniyle Oğultekin'i ormana götürerek öldürdükleri tespit edilen biri kadın 6 kişi düzenlenen operasyonla gözaltına alındı.

Jandarmadaki işlemlerinin ardından sağlık kontörlünden geçirilerek adliyeye sevk edilen 7 şüpheliden A.Ö. ve H.Ö. tutuklanarak cezaevine konulurken diğer şüpheliler ise adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER