HaberlerGündemKadirli"nin Anafen farkı

Kadirli"nin Anafen farkı

Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde Işık Anafen Dershanesi, ildeki dershaneler arasında en çok fen lisesini kazandıran dershane oldu.

Kadirli"nin Anafen farkı
Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde Işık Anafen Dershanesi, ildeki dershaneler arasında en çok fen lisesini kazandıran dershane oldu.

Yerleştirmede yüzde yüz başarı elde eden dershane 70 fen lisesi, 194 Anadolu lisesi, 22 Anadolu imam hatip lisesi, 64 Anadolu meslek lisesi, 3 sosyal bilimler lisesi kazandırdı.
Kadirli’de TEOG sınavında birincilik kazanan Elif Ahsen Gökahmetoğlu, ''TEOG sınavında göstermiş olduğum başarıdan dolayı çok mutluyum. Başarımda emeği geçen okulumdaki öğretmenlerime, Işık Anafen Dershanesi öğretmenlerine ve aileme çok teşekkür ederim." dedi.

Işık Anafen Dershanesi öğrencilerinden Türkiye'nin tek üstün yetenekli lisesi Türk Eğitim Vakfı İnanç Türkeş Özel Lisesi'ni (TEVİTÖL) kazanan Görkem Topal’ın velisi Ender Topal, öğrencisinin bu başarıyı kazanmasında, okulunun dershanesinin ve sistemli çalışmasının büyük payı olduğunu kaydetti.

Kadirli Işık Anafen Dershanesi Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Öğütken, ''Her yıl devam eden ortalama başarımız bu yılda da devam ediyor. Kadirli şubesi olarak öğrencilerimizin kazandıkları başarılarla gurur duyuyoruz. Bu başarıları kazanmamızda emeği geçen bütün öğretmen ve idarecilerimize teşekkür ediyorum.'' diye konuştu.

İLGİLİ HABERLER

Türkiye genelinde aranan bin 964 kişi yakalandıTürkiye genelinde aranan bin 964 kişi yakalandıEv eşyası almak isterken hem mobilyadan hem de paralarından oldularEv eşyası almak isterken hem mobilyadan hem de paralarından oldularDava Arkadaşlarının dilinden Molla Muhammed Said Varol: Güzel ahlakıyla gönülleri fetheden biriydiDava Arkadaşlarının dilinden Molla Muhammed Said Varol: Güzel ahlakıyla gönülleri fetheden biriydiKuraklıktan etkilenen çiftçinin kredi borçları ertelenecekKuraklıktan etkilenen çiftçinin kredi borçları ertelenecek​Artan yem fiyatlarına isyan eden besiciler: Hayvanlarımızı satacağız​Artan yem fiyatlarına isyan eden besiciler: Hayvanlarımızı satacağız
SIRADAKİ HABER