HaberlerGündem"Kaçakçılık" suçları operasyonunda 18 kişi yakalandı

"Kaçakçılık" suçları operasyonunda 18 kişi yakalandı

Aydın ve Rize'de, kaçakçılık suçlarına yönelik Jandarma ekipleri tarafından yapılan operasyonda 18 kişi gözaltına alındı.

"Kaçakçılık" suçları operasyonunda 18 kişi yakalandı

Jandarma Genel Komutanlığının sosyal medya hesabından yapılan yazılı açıklamada, "Aydın ve Rize İl Jandarma Komutanlığı Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele ekipleri tarafından yapılan silah ve mühimmat kaçakçılığı operasyonu gerçekleştirildi.

Jandarma Komutanlığı tarafından silah/mühimmat kaçakçılığı yaptığı tespit edilen şahıslara yönelik gerçekleştirilen operasyonda, bir silah atölyesi, 10 tabanca, 2 av tüfeği, 2 kurusıkı tabanca ve çok sayıda suç unsuru ele geçirilerek 18 kişi yakalandı." bilgisi paylaşıldı.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER