HaberlerGündemKaçak yollarla Yunanistan'a geçmeye çalışan bir kişi yakalandı

Kaçak yollarla Yunanistan'a geçmeye çalışan bir kişi yakalandı

Millî Savunma Bakanlığı, Edirne'nin İpsala ilçesinde yasa dışı yollarla Yunanistan'a geçmeye çalışan bir kişinin gözaltına alındığını açıkladı.

Kaçak yollarla Yunanistan'a geçmeye çalışan bir kişi yakalandı

MSB'nin resmî web sitesinde yapılan yazılı açıklamada, yakalanan şahsın daha önce PKK'ye yardım ve yataklık suçundan yargılandığı belirtildi.

Açıklamada şu bilgilere yer verildi:

"Ülkemizden Yunanistan'a yasa dışı yollardan geçmeye çalışan 1 kişi Edirne'nin İpsala ilçesinde görev yapan hudut birliklerimiz tarafından yakalandı.

Daha önce terör örgütü PKK'ya yardım ve yataklıktan yargılandığı belirlenen şahıs İpsala İlçe Jandarma Karakoluna teslim edildi."

İLGİLİ HABERLER

Bitlis'te tır ile kamyonet çarpıştı: Bir yaralıBitlis'te tır ile kamyonet çarpıştı: Bir yaralıTel Rifat bölgesinde saldırı girişiminde bulunan 7 PKK/YPG'li öldürüldüTel Rifat bölgesinde saldırı girişiminde bulunan 7 PKK/YPG'li öldürüldüİTTİHADUL ULEMA: Müslümanlar kendi evlerini koruduğu gibi Kudüs'ü de korumalıİTTİHADUL ULEMA: Müslümanlar kendi evlerini koruduğu gibi Kudüs'ü de korumalıDiyarbakır ÖNDER'den mescit karşıtlığına tepkiDiyarbakır ÖNDER'den mescit karşıtlığına tepkiDiyarbakır'da kaza: 5 ölü 3 yaralıDiyarbakır'da kaza: 5 ölü 3 yaralı
SIRADAKİ HABER