HaberlerGündemKaçak yollarla Yunanistan'a geçmeye çalışan bir kişi yakalandı

Kaçak yollarla Yunanistan'a geçmeye çalışan bir kişi yakalandı

Millî Savunma Bakanlığı, Edirne'nin İpsala ilçesinde yasa dışı yollarla Yunanistan'a geçmeye çalışan bir kişinin gözaltına alındığını açıkladı.

Kaçak yollarla Yunanistan'a geçmeye çalışan bir kişi yakalandı

MSB'nin resmî web sitesinde yapılan yazılı açıklamada, yakalanan şahsın daha önce PKK'ye yardım ve yataklık suçundan yargılandığı belirtildi.

Açıklamada şu bilgilere yer verildi:

"Ülkemizden Yunanistan'a yasa dışı yollardan geçmeye çalışan 1 kişi Edirne'nin İpsala ilçesinde görev yapan hudut birliklerimiz tarafından yakalandı.

Daha önce terör örgütü PKK'ya yardım ve yataklıktan yargılandığı belirlenen şahıs İpsala İlçe Jandarma Karakoluna teslim edildi."

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER