HaberlerGündemKaçak silah ve sahte para operasyonunda 41 kişi yakalandı

Kaçak silah ve sahte para operasyonunda 41 kişi yakalandı

Muş, Kütahya ve Tokat illerinde gerçekleştirilen operasyonlarda, 10 tabanca, 37 kurusıkı tabanca, 23 av tüfeği, bir piyade tüfeği ve sahte para ele geçirildi.

Kaçak silah ve sahte para operasyonunda 41 kişi yakalandı

Jandarma Genel Komutanlığından yapılan yazılı açıklamada, Muş, Kütahya ve Tokat illerinde gerçekleştirilen operasyonlarda; bir piyade tüfeği, 10 tabanca, bin 290 tabanca fişeği, 23 av tüfeği, 37 kurusıkı tabancanın ele geçirildiği bildirildi.

Toplam 4 bin 450 TL değerinde sahte para ve çok sayıda suç unsurunun da ele geçirildiği operasyonlarda 41 şüphelinin göz altına alındığı belirtildi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER