HaberlerGündemKaçak silah imalathanesine yapılan operasyonda bir kişi gözaltına alındı

Kaçak silah imalathanesine yapılan operasyonda bir kişi gözaltına alındı

Gaziantep'te bir kaçak silah imalathanesine düzenlenen operasyonda yaklaşık 400 silah parçası ele geçirilirken bir şüpheli gözaltına alındı.

Kaçak silah imalathanesine yapılan operasyonda bir kişi gözaltına alındı

İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, Şahinbey ilçesi Üçoklar Mahallesinde bir adrese operasyon düzenlendi.

Operasyonda adreste yapılan aramada, 7 adet kurusıkıdan çevirme tabanca, 4 adet kurusıkı tabanca, 42 adet tabanca şarjörü, aralarında tabanca gövde, sürgü, kabze, namlu ve tetik tertibatının yer aldığı toplam 187 silah parçası, bir adet parçalanmış pompalı tüfek, 124 adet silah çevirmede kullanılan malzeme, 45 fişek ile çok sayıda muhtelif silah parçaları ve bir miktar uyuşturucu ele geçirildi.

Şüpheli H.D'nin gözaltına alındığı operasyonla ilgili soruşturma sürüyor.

İLGİLİ HABERLER

Önlem alınmayan çukur kazaya neden oldu: 4 yaralıÖnlem alınmayan çukur kazaya neden oldu: 4 yaralıİçişleri Bakanlığından çalışma saatleri genelgesiİçişleri Bakanlığından çalışma saatleri genelgesiİstanbul'da çeşitli suçlardan 13 kişi gözaltına alındıİstanbul'da çeşitli suçlardan 13 kişi gözaltına alındıİstanbul'da ahır yangını: 7 hayvan telef olduİstanbul'da ahır yangını: 7 hayvan telef olduCumhurbaşkanı Erdoğan Macron ile görüştüCumhurbaşkanı Erdoğan Macron ile görüştü
SIRADAKİ HABER