HaberlerGündemKaçak silah imalathanesi operasyonunda 5 kişi yakalandı

Kaçak silah imalathanesi operasyonunda 5 kişi yakalandı

Konya'da silah kaçakçılığı yapan şahıslara yönelik 7 ev ve iş yerine düzenlenen eş zamanlı operasyonda 5 şüpheli gözaltına alınırken suç unsuru çok sayıda malzeme ele geçirildi.

Kaçak silah imalathanesi operasyonunda 5 kişi yakalandı

Konya İl Jandarma Komutanlığı, silah kaçakçılarına yönelik gerçekleştirdiği operasyonların bilgisini kamuoyu ile paylaştı.

Silah kaçakçılığı yapan şahıslara yönelik 7 ev ve iş yeri ile 9 araçta eş zamanlı düzenlenen operasyonda; 3 silah imalathanesi, 2 tabanca, 5 av tüfeği ve bir kurusıkı tabanca ile çok sayıda suça konu malzeme ele geçirildi.

Operasyonlarda yakalanan 5 şüpheli ile ilgili soruşturma sürüyor.

İLGİLİ HABERLER

Mersin'de Covid-19 Dinamik Denetim Süreci uygulamaları gerçekleştirildiMersin'de Covid-19 Dinamik Denetim Süreci uygulamaları gerçekleştirildiMalatya’da "Tematik Genel Denetim" yapıldıMalatya’da "Tematik Genel Denetim" yapıldı​Elazığ Umut Kervanı 174 aileye umut oldu​Elazığ Umut Kervanı 174 aileye umut olduMalatya'da haklarında yakalama emri bulunan 36 kişi yakalandıMalatya'da haklarında yakalama emri bulunan 36 kişi yakalandıSalgın sürecinde bakır ürünlere talep arttıSalgın sürecinde bakır ürünlere talep arttı
SIRADAKİ HABER