HaberlerGündemKaçak sigara ve cep telefonu ele geçirildi: 6 gözaltı

Kaçak sigara ve cep telefonu ele geçirildi: 6 gözaltı

Batman İl Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada, durdurulan bir araçta yapılan aramada 4 bin 700 paket kaçak sigara ile 3 ayrı iş yerinde yapılan aramada ise 22 kaçak cep telefonu ele geçirildiği bildirildi.

Kaçak sigara ve cep telefonu ele geçirildi: 6 gözaltı

Olayla ilgili 6 şüphelinin gözaltına alındığı belirtilen açıklamada, “Kaçakçılık faaliyetlerini önlemeye yönelik yapılan çalışmalar kapsamında durumundan şüphelenilerek durdurulan bir araçta yapılan aramada 4 bin 700 paket gümrük kaçağı sigara ele geçirilmiştir. 3 şüpheli hakkında adli işlem yapılacaktır.” denildi.

Raman, Pınarbaşı ve Kültür Mahallelerinde 3 ayrı iş yerinde yapılan aramada ise 22 gümrük kaçağı cep telefonu ele geçirilirken 3 şüpheli hakkında adli işlem yapıldığı kaydedildi.

İLGİLİ HABERLER

Adana'da 2 bin litre kaçak akaryakıt ele geçirildiAdana'da 2 bin litre kaçak akaryakıt ele geçirildiMardin’de sis ulaşımı olumsuz etkilediMardin’de sis ulaşımı olumsuz etkilediAğrı'da yolları ulaşıma kapalı olan köy yollarını açma çalışması başlatıldıAğrı'da yolları ulaşıma kapalı olan köy yollarını açma çalışması başlatıldıAdana'da uyuşturucu operasyonlarında 23 kişi tutuklandıAdana'da uyuşturucu operasyonlarında 23 kişi tutuklandıHırsızlık yapan 5 kişi tutuklandıHırsızlık yapan 5 kişi tutuklandı
SIRADAKİ HABER