HaberlerGündemKaçak sigara ve çay ele geçirildi: 52 gözaltı

Kaçak sigara ve çay ele geçirildi: 52 gözaltı

Batman’da değişik zamanlarda yapılan baskınlarda çok sayıda kaçak sigara ve çay ile tütün ele geçirilirken, olayla ilgili 52 şüpheli hakkında adli ve idari işlem yapıldı.

Kaçak sigara ve çay ele geçirildi: 52 gözaltı

Batman Valiliği tarafından yapılan açıklamada, jandarma ekiplerince yürütülen çalışmalar sonucunda değişik yer ve zamanlarda yurda kaçak yollardan sokulmuş 6 bin 824 paket bandrolsüz kaçak sigara, 64 kilo 500 gram kaçak tütün ve 40 kilogram kaçak çay ele geçirildiği bildirildi.

Konuyla ilgili 52 şahıs hakkında adli ve idari işlem yapıldığı kaydedildi.

İLGİLİ HABERLER

Borcunu ödemek isteyenler sokağa çıkma kısıtlamasından muaf tutulacakBorcunu ödemek isteyenler sokağa çıkma kısıtlamasından muaf tutulacakBatman’da 2 Mart’ta yeni uygulama başlıyorBatman’da 2 Mart’ta yeni uygulama başlıyorProf. Dr. Necmettin Erbakan rahmet ve minnetle anılıyorProf. Dr. Necmettin Erbakan rahmet ve minnetle anılıyor28 Şubat Kadın Platformu: Haklar iade edilmeli zararlar karşılanmalı28 Şubat Kadın Platformu: Haklar iade edilmeli zararlar karşılanmalıAsayiş uygulamalarında çeşitli suçlardan aranan 123 kişi yakalandıAsayiş uygulamalarında çeşitli suçlardan aranan 123 kişi yakalandı
SIRADAKİ HABER