HaberlerGündemKaçak avlanan 5 kişiye yasal işlem yapıldı

Kaçak avlanan 5 kişiye yasal işlem yapıldı

Elâzığ`da kaçak kara avı yapan 4 kişi ile bir balıkçıya yasal işlem yapılarak ceza kesildi.

Kaçak avlanan 5 kişiye yasal işlem yapıldı

Elâzığ Doğa Koruma ve Milli Parklar Müdürlüğü`nün Handekendi Jandarma Karakol ekipleri ile beraber avlaklarda av koruma ve kontrol çalışmalarında kaçak avlanan 4 şahıs yakalandı. 4915 sayılı kanun hükümlerine aykırı olarak avlanan 4 şahıs hakkında yasal işlem yapıldı.

Ayrıca sulak alanlarda koruma ekiplerinin yaptıkları çalışmada da kaçak avlanan bir kişi yakalanarak hakkında yasal işlem yapılarak cezai müeyyide uygulandı.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER