HaberlerGündemKaçak avlanan 5 kişiye yasal işlem yapıldı

Kaçak avlanan 5 kişiye yasal işlem yapıldı

Elâzığ`da kaçak kara avı yapan 4 kişi ile bir balıkçıya yasal işlem yapılarak ceza kesildi.

Kaçak avlanan 5 kişiye yasal işlem yapıldı

Elâzığ Doğa Koruma ve Milli Parklar Müdürlüğü`nün Handekendi Jandarma Karakol ekipleri ile beraber avlaklarda av koruma ve kontrol çalışmalarında kaçak avlanan 4 şahıs yakalandı. 4915 sayılı kanun hükümlerine aykırı olarak avlanan 4 şahıs hakkında yasal işlem yapıldı.

Ayrıca sulak alanlarda koruma ekiplerinin yaptıkları çalışmada da kaçak avlanan bir kişi yakalanarak hakkında yasal işlem yapılarak cezai müeyyide uygulandı.

İLGİLİ HABERLER

Malatya'da ihtiyaç sahipleri için toplanan ilaçlar İHH’ya teslim edildiMalatya'da ihtiyaç sahipleri için toplanan ilaçlar İHH’ya teslim edildiBarış Pınarı Bölgesi'ne 28 tır insani yardım gönderildiBarış Pınarı Bölgesi'ne 28 tır insani yardım gönderildiSiirt'in Güres Caddesi modern ve güzel bir görünüme kavuşuyorSiirt'in Güres Caddesi modern ve güzel bir görünüme kavuşuyorReyhanlı sınırında DAİŞ mensubu bir kişi yakalandıReyhanlı sınırında DAİŞ mensubu bir kişi yakalandıGaziantep’te gençlik merkezlerinden yüzbinlerce kişi faydalandıGaziantep’te gençlik merkezlerinden yüzbinlerce kişi faydalandı
SIRADAKİ HABER