HaberlerGündemKaçak avcının aracında hayvan kürkü ele geçirildi

Kaçak avcının aracında hayvan kürkü ele geçirildi

Gaziantep'te kaçak yollarla hayvan avlayan bir şüpheli avladığı kurt ve tilki gibi 11 farklı hayvanın kürküyle beraber yakalandı.

Kaçak avcının aracında hayvan kürkü ele geçirildi

İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan yol kontrolleri esnasında polisleri gören şahısın aracıyla kaçmaya başladığı belirtildi.

Aracıyla kaçan şahısın kovalamaca sonucu yakalandığı belirtilen açıklamada, şahısın aracında yapılan aramada, kaçak yollarla avlanarak elde edildiği değerlendirilen kurt ve tilki gibi 11 farlı hayvan kürkünün ele geçirildiği bildirildi.

Ele geçirilen kürklere el konulduğu şüphelinin ise jandarmaya teslim edildiği ifade edildi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER