HaberlerGündemKabil'deki saldırıda ölenlerin sayısı 10'a yükseldi

Kabil'deki saldırıda ölenlerin sayısı 10'a yükseldi

​Afganistan Cumhurbaşkanı Yardımcısı Emrullah Salih, Kabil'de düzenlenen dünkü saldırıda ölenlerin sayısının 10'a yükseldiğini belirtti.

Kabil'deki saldırıda ölenlerin sayısı 10'a yükseldi

ToloNews'te yer alan habere göre Cumhurbaşkanı Yardımcısı Emrullah Salih, Kabil'deki roketli saldırıda ölü sayısının 10'a yükseldiğini, 51 kişinin daha yaralandığını söyledi.

Salih, "Saldırılar kapsamlı bir şekilde soruşturulacak." dedi.

Dün, Kabil'de yabancı misyonların ve elçiliklerin bulunduğu Vezir Ekber Han semti yakınlarında roketli saldırı düzenlendin ancak saldırıya şu ana kadar üstlenen olmadı.

Taliban, yaptığı açıklamada roket saldırılarıyla bir ilgilerinin olmadığını ifade etti.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER