HaberlerGündemJandarma'dan ülke genelinde operasyon: 249 kişi yakalandı

Jandarma'dan ülke genelinde operasyon: 249 kişi yakalandı

Türkiye genelinde asayiş ile kamu güvenliğinin sağlanması, suç işlenmesinin önlenmesi ve genel sağlığın korunması amacıyla gerçekleştirilen uygulamada, çeşitli suçlardan aranan 249 kişi yakalandı.

Jandarma'dan ülke genelinde operasyon: 249 kişi yakalandı

Jandarma Genel Komutanlığının Twitter hesabından yapılan açıklamada, ülke genelinde gerçekleştirilen uygulamada 13 bin 660 jandarma personelinin görev aldığı belirtildi.

Uygulama kapsamında jandarma sorumluluk bölgesinde 114 bin 655 kişinin kimlik bilgileri sorgulandı, 16 bin 494 umuma açık iş yeri denetlendi.

Uygulama kapsamında 18 iş yerine işlem yapıldı, çeşitli suçlardan aranan 249 kişi yakalandı, biri çocuk 8 kayıp kişi bulundu.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER